
Dameklokke med diamanter 32 mm SUR582P1
Seiko
- Fri frakt over 500,- for Lykkesmedlemmer
- Vi sender i løpet av 1 til 4 virkedager!
- Åpent kjøp i 100 dager
- Kjøp nå. Betal om 30 dager
Spesifikasjoner
Varenummer: SUR582P1
Antall visere: 3
Farge rem/lenke: Tofarget
Glass: Safir
Hovedstentype: Diamant
Index: Diamanter
Kassediamanter: 32 mm
Kasseform: Rund
Materiale rem/lenke: Stål
Materiale: Stål
Passer til: Dame
Urskivefarge: Hvit
Urverk: Quartz
Vanntetthet: 10 ATM / 100 meter
Levering & retur
Fri frakt over 500,- for Lykkesmedlemmer
Vi tilbyr fri frakt over 500,- for våre medlemmer av Bjørklunds Kundeklubb. Dersom du velger «klikk & hent» er det gratis levering uansett beløp. Dersom leveringen av produktene blir forsinket, vil vi gi deg informasjon så fort vi har kunnskap om det. Normal leveringstid er 1-4 virkedager etter bestilling. Dersom produkter er utsolgt vil du få beskjed så fort som mulig etter bestilling. Etter at du har mottatt produktene, bør du, så snart du har anledning til det, undersøke om leveransen er i samsvar med ordrebekreftelsen, om produktene er blitt skadet under transporten, eller om produktene ellers har feil eller mangler.
100 dagers åpent kjøp
Noen ganger er det vanskelig å vite om et kjøp er helt riktig, derfor tilbyr vi våre kunder 100 dagers åpent kjøp i nettbutikken eller 100 dagers bytterett i alle våre butikker.
Reklamasjon
Bjørklund kan med stolthet si at vi leverer kvalitetsprodukter, men det vil en sjelden gang kunne oppstå feil ved varene. Dersom produktene har feil eller mangler kan du etter omstendighetene kreve retting av feilen. Feilen må foreligge når du får produktene i din besittelse. Feil du oppdager innen seks måneder etter at du fikk produktene, skal imidlertid normalt regnes som feil som har oppstått før du fikk produktene.
Beskrivelse
- Dameklokke fra Seiko Ladies
- Ø32 mm
- Tofarget stål
- Safirglass
- Quartzverk
- Vanntetthet 10 ATM/100 meter
Nydelig dameklokke fra Seiko Ladies med diamanter! Denne modellen kommer i tofarget stål der lenken er tofarget med gull og sølv, og bezelringen i gullfarge med sølvfarget urkasse. Tallindeksene er av glitrende diamanter med gullfargede visere på en hvit urskive. Med datovisning er denne klokken praktisk å bruke til hverdagen, og like elegant å bruke til spesielle begivenheter. Klokken tåler vann og kan brukes til både svømming og dusjing.
