




Tsuyosa Shore Automatic herreklokke i gullfarget stål (40 mm)
Citizen
- Fri frakt over 500,- for Lykkesmedlemmer
- Vi sender i løpet av 1 til 4 virkedager!
- Åpent kjøp i 100 dager
- Kjøp nå. Betal om 30 dager
Spesifikasjoner
Varenummer: CI NJ0232-53X
Displayfunksjon: Analog
Antall visere: 3
Farge rem/lenke: Gullfarget
Glass: Safir
Index: Streker
Kan graveres: Ja
Kassediamanter: 40 mm
Kasseform: Rund
Låstype: Trefolds
Luminerende visere: Ja
Materiale rem/lenke: Gullfarget stål
Materiale: Stål
Mønstertype rem/lenke: 3-Leddet
Overflatebehandling: IP Gold
Passer til: Herre
Produktgruppe armbåndsur: Ur L 38-44 mm
Urskivefarge: Grønn
Urverk: Automatikk
Vanntetthet: 10 ATM / 100 meter
Verkprodusent: Citizen
Levering & retur
Fri frakt over 500,- for Lykkesmedlemmer
Vi tilbyr fri frakt over 500,- for våre medlemmer av Bjørklunds Kundeklubb. Dersom du velger «klikk & hent» er det gratis levering uansett beløp. Dersom leveringen av produktene blir forsinket, vil vi gi deg informasjon så fort vi har kunnskap om det. Normal leveringstid er 1-4 virkedager etter bestilling. Dersom produkter er utsolgt vil du få beskjed så fort som mulig etter bestilling. Etter at du har mottatt produktene, bør du, så snart du har anledning til det, undersøke om leveransen er i samsvar med ordrebekreftelsen, om produktene er blitt skadet under transporten, eller om produktene ellers har feil eller mangler.
100 dagers åpent kjøp
Noen ganger er det vanskelig å vite om et kjøp er helt riktig, derfor tilbyr vi våre kunder 100 dagers åpent kjøp i nettbutikken eller 100 dagers bytterett i alle våre butikker.
Reklamasjon
Bjørklund kan med stolthet si at vi leverer kvalitetsprodukter, men det vil en sjelden gang kunne oppstå feil ved varene. Dersom produktene har feil eller mangler kan du etter omstendighetene kreve retting av feilen. Feilen må foreligge når du får produktene i din besittelse. Feil du oppdager innen seks måneder etter at du fikk produktene, skal imidlertid normalt regnes som feil som har oppstått før du fikk produktene.
Beskrivelse
Tsuyosa Shore fra Citizen er en stilren og klassisk herreklokke laget i gullfarget stål med grønn bezelring. Den nydelige grønne urskiven er utstyrt med gullfargede tallindekser og visere, samt datovisning ved klokken 3. Den er beskyttet av safirglass, som er sterkt og motstandsdyktig mot riper i hverdagsbruk. Urverket er mekanisk med type kaliber 8210-CB0, og har en gangreserve på 42 timer. Det gir også en nøyaktighet på -20 til +40 sekunder. Med vanntetthet på 10 ATM, kan denne klokken brukes i vann, som svømming og bading. Dette er en stilren og funksjonell klokke som passer både til pent bruk og i hverdagen.

