Hopp til innhold

Menneskene bak kolleksjonene

Nina, Silje og Anita er menneskene bak kolleksjonene. Deres forskjellige bakgrunner og inspirasjonskilder har vært utgangspunktet for mange spennende diskusjoner, og sørget for at de har kunnet hjelpe hverandre med å utvikle karakteristiske smykker av høy kvalitet. Der én lar seg inspirere av fjell og vidder, blir den andre inspirert av skjærgård og hav. Dette har skapt kolleksjoner som er vakre på hver sin måte, samtidig som de komplementerer hverandre – akkurat som i naturen.

En kvinne sitter ved et skrivebord med smykker og holder et par briller. En mann står ved siden av henne med en åpen mappe. Begge befinner seg i et lyst og moderne rom.

Om House of Piene

Den kreative familien Cecilie og Kai Gustav Piene er inspirasjonskilden bak navnet House of Piene. Kolleksjonene er også inspirert av Cecilies kunst, samt nordiske natur, og resultatet er vakre smykker som fanger naturens harmoniske renhet og detaljer.

Les mer