Til hovedinnhold
Bjørklund
Nyhet

Diamantøredobber 585 Gult Gull 0,25 ct

  • Øredobber fra House of Piene
  • 14 karat/585 gult gull
  • Diamanter
  • Totalt 0,25ct W/SI

Nydelige øredobber fra House of Piene-kolleksjonen. En eksepsjonell smykkekolleksjon som henter inspirasjon fra vinterens dramatikk og renhet. Disse vakre øredobbene er formet som blomster, med tvinnet kant og prydet med glitrende diamanter.  Øreringene passer godt til spesielle anledninger som til hverdagen. 

12 999,-

Gjør gaven mer personlig:

Legg til gavepose

Legg til gaveeske

  • Utsolgt på nettlager
  • Klikk og hent i 1 butikker

Levering og retur


En ung kvinne med mørkt hår og hvite kape og sølv halskjede, ler og ser til sin høyre, med havutsikt i bakgrunne.
En kvinne med kort, mørkt hår og et stort skjerf ler mens hun drar ned skjerfet for å vise gullkjede. Hun står på svaberg ute ved vannet på en tåkefull dag.
En ung kvinne med kort mørkt håp og hvit kjøle uten ermer, holder i halskjedet sin med diamant med hav og svaberg som bakgrunn