



Promaster Land herreklokke med grønn rem (44mm)
Citizen
- Fri frakt over 500,- for Lykkesmedlemmer
- Vi sender i løpet av 1 til 4 virkedager!
- Åpent kjøp i 100 dager
- Kjøp nå. Betal om 30 dager
Spesifikasjoner
Varenummer: CI JV1005-02W
Displayfunksjon: Dag
Antall visere: 5
Farge rem/lenke: Grønn
Glass: Safir
Index: Streker
Kan graveres: Ja
Kassediamanter: 43,5 mm
Kasseform: Rund
Låstype: Spenne
Luminerende visere: Ja
Materiale rem/lenke: Tekstil
Materiale: Stål
Passer til: Herre
Produktgruppe armbåndsur: Ur L 38-44 mm
Urskivefarge: Grønn
Urverk: Eco Drive
Vanntetthet: 20 ATM / 200 meter
Verkprodusent: Citizen
Levering & retur
Fri frakt over 500,- for Lykkesmedlemmer
Vi tilbyr fri frakt over 500,- for våre medlemmer av Bjørklunds Kundeklubb. Dersom du velger «klikk & hent» er det gratis levering uansett beløp. Dersom leveringen av produktene blir forsinket, vil vi gi deg informasjon så fort vi har kunnskap om det. Normal leveringstid er 1-4 virkedager etter bestilling. Dersom produkter er utsolgt vil du få beskjed så fort som mulig etter bestilling. Etter at du har mottatt produktene, bør du, så snart du har anledning til det, undersøke om leveransen er i samsvar med ordrebekreftelsen, om produktene er blitt skadet under transporten, eller om produktene ellers har feil eller mangler.
100 dagers åpent kjøp
Noen ganger er det vanskelig å vite om et kjøp er helt riktig, derfor tilbyr vi våre kunder 100 dagers åpent kjøp i nettbutikken eller 100 dagers bytterett i alle våre butikker.
Reklamasjon
Bjørklund kan med stolthet si at vi leverer kvalitetsprodukter, men det vil en sjelden gang kunne oppstå feil ved varene. Dersom produktene har feil eller mangler kan du etter omstendighetene kreve retting av feilen. Feilen må foreligge når du får produktene i din besittelse. Feil du oppdager innen seks måneder etter at du fikk produktene, skal imidlertid normalt regnes som feil som har oppstått før du fikk produktene.
Beskrivelse
- Promaster fra Citizen
- Ø44 mm
- Rustfritt stål
- Safirglass
- Quartzverk med solcellebatteri
- Vanntetthet 20 ATM/200 meter
En utrolig tøff Promaster herreklokke fra Citizen! Denne robuste kronografklokken har en urkasse laget i mørkegrå stål, og modellen har mange tøffe detaljer, med grønn urskive og mørkegrå bezelring. Lenken som er laget av nylon gjør det behagelig å bruke på håndleddet. Klokken kombinerer analog urskive med digitalskjerm, og er beskyttet med safirglass, et sterkt glass som er vanskelig å ripe opp. Urverket er drevet av solcellebatteri, der man kan lade opp klokken ved hjelpe naturlig eller kunstig lys, uten å måtte bytte batteri. Klokken kan brukes i vann, med sin vanntetthet på 200 meter. Dette er en sporty klokke som er perfekt for den eventyrlystne mannen.
