Veldig fine
Veldig fine

Varenummer: BOSE10024GP
Finhet: 925
Materiale: Sølv
Overflatebehandling: Forgylt
Overflatemønster: Børstet
Passer til: Dame
Fri frakt over 500,- for Lykkesmedlemmer
Vi tilbyr fri frakt over 500,- for våre medlemmer av Bjørklunds Kundeklubb. Dersom du velger «klikk & hent» er det gratis levering uansett beløp. Dersom leveringen av produktene blir forsinket, vil vi gi deg informasjon så fort vi har kunnskap om det. Normal leveringstid er 1-4 virkedager etter bestilling. Dersom produkter er utsolgt vil du få beskjed så fort som mulig etter bestilling. Etter at du har mottatt produktene, bør du, så snart du har anledning til det, undersøke om leveransen er i samsvar med ordrebekreftelsen, om produktene er blitt skadet under transporten, eller om produktene ellers har feil eller mangler.
100 dagers åpent kjøp
Noen ganger er det vanskelig å vite om et kjøp er helt riktig, derfor tilbyr vi våre kunder 100 dagers åpent kjøp i nettbutikken eller 100 dagers bytterett i alle våre butikker.
Reklamasjon
Bjørklund kan med stolthet si at vi leverer kvalitetsprodukter, men det vil en sjelden gang kunne oppstå feil ved varene. Dersom produktene har feil eller mangler kan du etter omstendighetene kreve retting av feilen. Feilen må foreligge når du får produktene i din besittelse. Feil du oppdager innen seks måneder etter at du fikk produktene, skal imidlertid normalt regnes som feil som har oppstått før du fikk produktene.
Utrolig flotte øredobber fra By Olea-kolleksjonen. Kamilla-øredobbene er laget i forgylt sølv, som gir en glansfull og varmtonet overflate. Øredobbene består av en 10 mm plate kombinert med vakre ferskvannsperler på 8 mm. Den matte overflaten på platen sammen med de elegante perlene skaper et tidløst og sofistikert uttrykk.
Øredobbene passer like godt til hverdags som til formelle anledninger, og kan enkelt styles med både enkle og mer pyntede antrekk. For et komplett smykkesett finnes det også et matchende halssmykke i samme kolleksjon.
Veldig fine
fikk feil vare pga noe endring i varenr. tok konkakt, men fikk lite hjelp og fikk beskjed om at jeg må kjøre frem og tilbake for å vise at jeg har fått feil vare, og at de ikke kunne bestille riktig før jeg hadde vært innom å vist varen.