Hopp til innhold

Luminox Bear Grylls Survival herreklokke med orange rem (42mm)

Luminox

4 890 kr
Som medlem får du 0 kr poeng - og fri frakt!
Det er trygt hos Bjørklund
  • Fri frakt over 500,- for Lykkesmedlemmer
  • Vi sender i løpet av 1 til 4 virkedager!
  • Åpent kjøp i 100 dager
  • Kjøp nå. Betal om 30 dager
Spesifikasjoner

Varenummer: XB.3729.NGU

Displayfunksjon: Analog

Antall visere: 3

Farge rem/lenke: Orange

Glass: Hardlex

Index: Arabertall

Kassediamanter: 42 mm

Kasseform: Rund

Låstype: Spenne

Luminerende visere: Ja

Materiale rem/lenke: Gummi

Materiale: Carbonox

Mønstertype rem/lenke: Ikke relevant

Overflatebehandling: IP Black

Passer til: Herre

Produktfarge: Oransje

Produktgruppe armbåndsur: Ur L 38-44 mm

Urskivefarge: Sort

Urverk: Quartz

Vanntetthet: 20 ATM / 200 meter

Levering & retur

Fri frakt over 500,- for Lykkesmedlemmer

Vi tilbyr fri frakt over 500,- for våre medlemmer av Bjørklunds Kundeklubb. Dersom du velger «klikk & hent» er det gratis levering uansett beløp. Dersom leveringen av produktene blir forsinket, vil vi gi deg informasjon så fort vi har kunnskap om det. Normal leveringstid er 1-4 virkedager etter bestilling. Dersom produkter er utsolgt vil du få beskjed så fort som mulig etter bestilling. Etter at du har mottatt produktene, bør du, så snart du har anledning til det, undersøke om leveransen er i samsvar med ordrebekreftelsen, om produktene er blitt skadet under transporten, eller om produktene ellers har feil eller mangler.

100 dagers åpent kjøp

Noen ganger er det vanskelig å vite om et kjøp er helt riktig, derfor tilbyr vi våre kunder 100 dagers åpent kjøp i nettbutikken eller 100 dagers bytterett i alle våre butikker.

Reklamasjon

Bjørklund kan med stolthet si at vi leverer kvalitetsprodukter, men det vil en sjelden gang kunne oppstå feil ved varene. Dersom produktene har feil eller mangler kan du etter omstendighetene kreve retting av feilen. Feilen må foreligge når du får produktene i din besittelse. Feil du oppdager innen seks måneder etter at du fikk produktene, skal imidlertid normalt regnes som feil som har oppstått før du fikk produktene.

Beskrivelse

  • Bear Grylls Survival fra Luminox
  • Ø42 mm
  • Laget i Carbonox
  • Forsterket mineralglass
  • Selvdrevet belysningssystem i opptil 25 år
  • Vanntetthet 20 ATM/200 meter

Bear Grylls Survival fra Luminox er den perfekte klokkemodellen til friluftsentusiaster. Klokken er laget i Carbonox, et ultralett materiale som er hardt, robust og antiallergisk. Den orange remmen er laget i silikon og har en roterende bezelring. Med sin Luminox Light Technology blir det enkelt for brukeren å bruke klokken i mørket. Passer til både han og henne.