Passe størrelse på anhenget og
Passe størrelse på anhenget og veldig flott at halssmykket er tvinnet :grinning_face_with_star_eyes:


Varenummer: BSP20509GP
Finhet: 925
Hovedstentype: Cubic zirkonia
Kjedelengde: 42 cm
Kjedemateriale: Sølv
Kjedeoverflatebehandling: Forgylt
Kjedetype: Singapore
Materiale: Sølv
Overflatebehandling: Forgylt
Passer til: Dame
Produktfarge: Hvit
Symbolsmykke: Ja
Fri frakt over 500,- for Lykkesmedlemmer
Vi tilbyr fri frakt over 500,- for våre medlemmer av Bjørklunds Kundeklubb. Dersom du velger «klikk & hent» er det gratis levering uansett beløp. Dersom leveringen av produktene blir forsinket, vil vi gi deg informasjon så fort vi har kunnskap om det. Normal leveringstid er 1-4 virkedager etter bestilling. Dersom produkter er utsolgt vil du få beskjed så fort som mulig etter bestilling. Etter at du har mottatt produktene, bør du, så snart du har anledning til det, undersøke om leveransen er i samsvar med ordrebekreftelsen, om produktene er blitt skadet under transporten, eller om produktene ellers har feil eller mangler.
100 dagers åpent kjøp
Noen ganger er det vanskelig å vite om et kjøp er helt riktig, derfor tilbyr vi våre kunder 100 dagers åpent kjøp i nettbutikken eller 100 dagers bytterett i alle våre butikker.
Reklamasjon
Bjørklund kan med stolthet si at vi leverer kvalitetsprodukter, men det vil en sjelden gang kunne oppstå feil ved varene. Dersom produktene har feil eller mangler kan du etter omstendighetene kreve retting av feilen. Feilen må foreligge når du får produktene i din besittelse. Feil du oppdager innen seks måneder etter at du fikk produktene, skal imidlertid normalt regnes som feil som har oppstått før du fikk produktene.
Kløver er ofte assosiert med lykke og er en fantastisk gave å gi til spesielle anledninger. Dette halssmykket er ingen unntak, og det fine kløveranhenget er dekorert med glitrende stener. Singaporekjedet som medfølger har en lengde på 42 cm, med forlengelse på 3 cm. Halssmykket er fint alene og kan matches med andre smykker i samme design.
Passe størrelse på anhenget og veldig flott at halssmykket er tvinnet :grinning_face_with_star_eyes:
Fikk aldri kjøpt smykket, det var utsolgt
Veldig fint
Jeg fikk dessverre ikke lov å handle det jeg ønsket. Dette fordi: 1/ ved henting av varene fikk jeg beskjed om å betale mer. 2/ handlet på nett 2 varer på en butikk og en vare til fra en annen B. L butikk, men ved henting fikk beskjed om at de likevel ikke ha 2 av varene, så ønsket måtte utsettes. 3/ hadde en bonus sjekk som jeg fikk epost på at den varer frem til februar 2025 (se vedlagt bilde), men da eg skulle hente varene mine, så var det ingen sjekk bonus likevel. Spurte en arbeider i butikken, men hun hadde ikke noe med det å gjøre og kan ikke hjelpe. Veldig dårlig og skuffende kundebehandling.
Jenta mi var fornøyde
Hørte aldri noe fra butikken!
Jeg fikk ikke produkt.
Mottaker ble fornøyd og bruker smykke hverdag:slightly_smiling:
Veldig fin